CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso
Last updated 20 setembro 2024
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
Liga 1: FC Hermannstadt 1-0 FC Steaua! Unicul gol marcat, un cadou de la arbitrul Cătălin Popa
fotbal!!!) Hermannstadt vs FCSB în direct 21.09.2023 If we, My Site 1グループ
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1: Sibienii dau lovitura în ultimul minut
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor
Hermannstadt - FCSB 2-2 » Remiză cu scântei! Sibienii au irosit „cadoul” de la Dawa
Exclusiv Ion Crăciunescu a răbufnit la adresa fratelui lui Istvan Kovacs, după ce a văzut arbitrajul meciului Hermannstadt – Rapid
Lovitură imensă pentru revelația sezonului din Liga 1! A încheiat anul pe loc de play-off, dar a fost depunctată cu 9 puncte